معرفی هلدینگ مسکن سازان و املاک خانواده

هلدینگ مسکن سازان خانواده با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در سراسر کشور در حوزه مسکن و املاک مفتخر است با برند فاخر خانواده در سراسر کشور، جوانان ایرانی با هر سطح درآمد را صاحب خانه کرده است.
فعالیت های ما در زمینه ساخت املاک مسکونی و تجاری، مشارکت در ساخت و همچنین خرید، فروش و اجاره ملک شما هستند.
ما در کیفیت مصالح ساختمان‌ها و واحدهای مسکونی و تجاری، حرف اول را در شهر و حتی گاها کشور میزنیم.
تا به امروز قیمت تمامی واحدها، چند درصد از تمامی واحدهای منطقه پایین‌تر بوده و تلاش ما بر هر چه بهتر کردن کیفیت و قیمت در کنار یکدیگر می‌باشد.
همچنین تیم مشاورین املاک ما، همیشه آماده خدمتگزاری به شما مردم نازنین می‌باشند که از طریق بخش راه‌های ارتباطی میتونید به صورت تلفنی و یا آنلاین مشورت کنید.

در ضمن، اگر شما ملک یا زمین یا ملک کلنگی دارید که مایل هستید برای مشارکت در ساخت یا اجاره دادن یا… با ما همکاری کنید از طریق بخش ملک من در همین سایت، عکس و مشخصات ملک یا زمین خودتون رو برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

چشم انداز

تیم ما با هدف اصلی خدمت به مردم خصوصا جوانان ایرانی در عرصه مسکن و املاک گام برمیدارد. یکی از راه هایی که تیم ما با تلاش‌های شبانه روزی برای خرید راحت و عالی جوانان رقم زده، طرح خرید متری است. از طریق این راه شما هم میتوانید سرمایه‌گذاری کوتاه مدت یا بلندمدت انجام دهید (که در زمان قرارداد، سود حدودی شما ارائه می‌شود) و هم میتوانید در یک الی سه سال خانه‌ی مورد علاقتون رو خریداری کنید. اگر مایل به جزئیات بیشتری در این زمینه هستید به بخش طرح خرید متری مراجعه کنید.

0
مشتریان تا به امروز
0
تعداد پروژه‌ها
0
تکمیل تحویل
0
سال فعالیت

آنچه ما را متمایز ساخته است

ما به اعتماد شما می بالیم

سخن مدیرعامل

عرض سلام و ادب احترام دارم خدمت تک تک همراهان هلدینگ مسکن سازان و املاک خانواده؛
محمد کریمی هستم، مهندس عمران و مدیرعامل هلدینگ مسکن‌سازان و املاک خانواده
ما مفتخریم با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوزه مسکن و املاک، امروزه جزو برترین‌های این حوزه هستیم.
تمرکز و محوریت کار تیم ما بر آسان سازی و تسریع خانه دار شدن ایرانیان عزیز است و به لطف خداوند تا به امروز موفق به خانه دار کردن چند صد خانواده هستیم.
امیدواریم بتوانیم خدمتگزار شما نیز باشیم.

نظرات مشتریان ما

شرکت ها طرف قرارداد ما

طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست

همین حالا با ما همراه شوید...